سـامـان تـهـویـه آسـیــا

فن کویل مینی چیلر داکت اسپلیت وی آر اف

جهت تماس کلیک کنید
02122362104

همه چیز درباره فن کویل سقفی توکار

همه چیز درباره فن کویل سقفی توکار

ظرفیت های فن کویل سقفی توکار

فن کویل سقفی توکار در قیمت و برند های مختلف ظرفیت های مختلفی دارد اما بصورت معمول در ظرفیت های 200 ، 300 ، 400 ، 500 ، 600 ، 800 ، 1000 ، 1200 ، 1500 ، 2000 در بازار تهویه مطبوع عرضه می شود .

سطح صدای فن کویل سقفی توکار

واحد خواندن ظرفیت فن کویل های سقفی توکار آن سی اف ام ( CFM) می باشد . در انواع مدل فن کویل سقفی توکار با فشار استاتیکی پایین ( سطح صدای کمتر – هوادهی کمتر ) ، فن کویل سقفی توکار با فشار استاتیکی بالا ( سطح صدای بیشتر – هوادهی بیشتر ) و … می باشند .

فن کویل توکار مناسب زمان استراحت

فن کویل سقفی توکار جهت تامین سرمایش و گرمایش به چیلر یا مینی چیلر و موتور خانه یا پکیج دیواری – زمینی نیاز دارد . فن کویل سقفی توکار را با نام دیگر فن کویل مناسب خواب و استراحت می شناسند .

ارتفاع فن کویل سقفی توکار

ارتفاع فن کویل سقفی توکار با توجه به ظرفیت آن متغیر می باشد .

تعداد دور فن

فن کویل سقفی توکار دارای سه دور فن می باشد . دور یک یا کم . دور دو یا متوسط . دور سه یا زیاد . که این دور فن ها توسط ترموستات کنترل و تنظیم می شوند .

مقایسه فن کویل سقفی توکار

فن کویل سقفی توکار در مقایسه با فن کویل کاستی از قطعات کمتری برخوردار است که همین امر سبب پایین آمدن قیمت اولیه خرید فن کویل سقفی توکار آن شده است .

البته این نوع فن کویل به دلیل باز بودن نسبی خروجی هوا نسبت به فن کویل کاستی از سطح صدای کمتری برخوردار است و باعث شده که مصرف کنندگان این سیستم ، تمایل بیشتری نسبت به استفاده از آن پیدا کنند .

همه چیز درباره فن کویل سقفی توکار

برای انبوه سازان فن کویل سقفی توکار فن کویل بهتری به نظر می رسد زیرا هزینه صفر تا صد نصب تا راه اندازی آن در یک مرحله نبوده و می توان نصب آن را در چند مرحله انجام داد .

اما باید توجه داشت که فن کویل سقفی توکار همزمان با لوله کشی نیاز به نصب دارد زیرا لازم است تعدادی از مراحل نصب همزمان با پیشرفت کار انجام گردد مانند نصب برزنت ، فلنج ، ترموستات ، دریچه روبرو و دریچه بازدید فن کویل سقفی توکار .

ساپورت فن کویل سقفی توکار

نوعی ساپورت فن کویل سقفی توکار وجود دارد که روند انجام نصب فن کویل سقفی توکار را کمی عقب تر انداخته و به مراحل اتمام پروژه نزدیک تر می کند . نصب فن کویل سقفی توکار در اواسط پیشرفت پروژه مشکلاتی به همراه دارد مانند احتمال آسیب به فن کویل ، جذب گرد و غبار توسط فن کویل سقفی توکار ، کویل ، سینی درین و … .

ارتفاع ترموستات فن کویل سقفی توکار

در زمان نصب فن کویل سقفی توکار باید لوله برق و فضایی برای ترموستات دیواری فن کویل سقفی توکار در نظر گرفت که معمولا ترموستات فن کویل سقفی توکار در ارتفاع 1.5 متر از سطح زمین قرار می گیرد .

قرارگرفتن ترموستات در چنین سطحی به این معنی و دلیل می باشد که فن کویل هوای محیط را در این فاصله از سقف و زمین دریافت و با توجه که آن واکنش نشان دهد که این واکنش اغلب با خاموش شدن فن کویل انجام می شود .

همه چیز درباره فن کویل سقفی توکار

نقشه نصب فن کویل سقفی توکار فلنج برنت دریچه بازدید زیر دسترسی سقف 200 300 400 500 600 800 1000 2000

دریافت تصویر

  • یک نظر بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.