سـامـان تـهـویـه آسـیــا

فن کویل مینی چیلر داکت اسپلیت وی آر اف

جهت تماس کلیک کنید
02122362104

هزینه برق داکت اسپلیت در ماه

هزینه برق داکت اسپلیت در ماه

 

میزان هزینه برق داکت اسپلیت در ماه و مصرف انرژی آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد .

مهمترین عامل صرفه جویی و کاهش هزینه برق داکت اسپلیت در ماه مدیریت صحیح آن می باشد . نیاز است در زمان استفاده از این مدل دستگاه بیاد داشته باشیم که در زمان هایی که نیاز به تهویه و سرمایش نداریم ، دستگاه را خاموش کنیم .

یکی از مهمترین عوامل هزینه برق داکت اسپلیت در ماه به ظرفیت ، مدل و برند کمپرسور یونیت بیرونی مربوط است . همچنین تک فاز و یا سه فاز بودن دستگاه نیز در این شرایط تاثیر گذار می باشد .

عده ای از مصرف کنندگان علاقه زیادی به برخورد هوای خروجی دستگاه با سطح بدن دارند . یعنی با این موضوع که دستگاه لازم است محیط را خنک کرده تا حدی که قابل تحمل باشد و باعث آزار و اذیت نشود ، مخالف می باشند . با توجه به همین موضوع میزان هزینه برق داکت اسپلیت در ماه را می توان کاهش داد .

روش دیگر شستشو و تمیز نگه داشتن فین های یونیت بیرونی می باشد . هرچه عمل مکش توسط فن ها از لابلای فین های آلومینیومی راحت تر صورت پذیرد ، هزینه برق داکت اسپلیت بهتر کنترل می شود .

شستشو در زمان های تعیین شده فیلتر یونیت داخلی داکت اسپلیت هم مهم است . زیرا هرچه آلودگی سطح فیلتر ببیشتر باشد ، بازدهی کمتر شده ، در نتیجه مصرف کننده از دستگاه برای مدت بیشتری استفاده می کند که این امر هزینه برق داکت اسپلیت در ماه را افزایش می دهد .

راه دیگر جهت کاهش هزینه برق داکت اسپلیت در ماه ، استفاده از دو دستگاه داکت اسپلیت می باشد . یک دستگاه برای سالن پذیرایی و آشپزخانه و دستگاه دوم اتاق خواب ها و نشیمن یا حال خصوصی .

 

میزان مصرف برق داکت اسپلیت در زمستان

یکی از سوالات مهم و رایج مصرف کنندگان سیستم گرمایشی داکت اسپلیت ، میزان مصرف برق داکت اسپلیت در زمستان است . داکت اسپلیت در فصل زمستان و استفاده در حالت گرمایشی مصرف برق بالایی ندارد . زیرا در زمستان سیستم کمپرسور از مدار خارج شده و خاموش می باشد . تنها مصرف برق داکت اسپلیت فن داکت اسپلیت می باشد .

 

 

 

 


محصولات تهویه STA – COOLBASE

چـــیـــلـــر
فن کویل
مینی چـیـلـر
داکت اسپلیت
پکیج پشت بامی
اسپلیت مرکزی VRF

  • یک نظر بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.